Vrnjacka-banja
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vrnjacka-banja
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Prava muzika - rock muzika :D

Ići dole 
AutorPoruka
Savke
Admin



Broj poruka : 192
Datum upisa : 26.04.2009
Godina : 28
Lokacija : Vrnjacka banja

Prava muzika - rock muzika :D Empty
PočaljiNaslov: Prava muzika - rock muzika :D   Prava muzika - rock muzika :D EmptyPon Apr 27, 2009 1:33 am

Ovako, ovde cu ja malo o svojoj omiljenoj muzici pa ko voli, nek izvoliGrin

1.NIRVANA - bend koji je ostavio ogromnih tragova u rock muzici predvodjen Kobejnom,koji je bio osnivac grunge pravca alternativnog rocka,i predvodnik generacije. Kao izraziti hit naglasava se pesma Smells like teen spirit al meni su sve pesme odlicne i preporucujem od srca Grin

2.PINK FLOYD - poceo od skoro da slusam al su stvarno genijalni,muzika sjajna,scenski nastupi takodje preporucujem sve pesme Grin al ajd recimo Comfortably Numb, Wish you were here, Another brick in the wall, Echoes, Time...

3.THE DOORS - Dzim Morison frontmen grupe,poznat kao jedna od najkontroverznijih licnosti rock muzike,preporuke : Touch me, Light my fire, Riders on the storm...

Sad malo domace:

EKV-neprevazidjena grupa genijalni duboki textovi, sjajni muzicari, svaka pesma je nesto posebno preslusati SVE! Grin
AZRA-ovaj sjajan bend predvodjen Dzoni Stulicem postigao je jako zapazen uspeh, takodje odlicni textovi, preporuka - sve pesme
eto za pocetak ko oce nek napise svoje omiljene bendove pa cemo diskutovati, a ja cu se nadovezati sa jos sjajnih grupa. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://vrnjacka-banja.ace.st
 
Prava muzika - rock muzika :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vrnjacka-banja :: Umetnost i kultura :: Muzika-
Skoči na: